گل تولد همیشه بهترین و موثرترین هدیه ای است که می توانید در روز تولد افراد نزدیک و عزیزان خود هدیه دهید . در این مقاله همراه شما هستیم تا گل تولد مورد نظرتان را انتخاب کنید . ۳ روش برای انتخاب گل تولد به شما پیشنهاد می کنیم . گلها می توانند پیام شما را با یک حس خوب انتقال دهند ؛ بنابراین روش اول انتخاب گلی است که نماد آن پیام باشد . روش دوم که یکی از جالبترین روش هاست ، انتخاب گل ماه تولد است . روش سوم انتخاب باکس حروف گل مرتبط با حرف اول نام مخاطب شماست . با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد گلها و پیام آنها بدست آورید .

گل تولد

 

گلهای تولد چه پیامی را منتقل می کنند؟

گلها چیزهای زیادی می گویند : “من تو را دوست دارم” ، “من به شما فکر می کنم” ، “شما زیبا هستید”

وقتی در روز تولدتان یک دسته گل هدیه می گیرید حسی در شما ایجاد می شود که با هیچ چیز دیگری در دنیا قابل مقایسه نیست . همچنین طرف مقابل نیز حس خوبی دارد و شاید کمی هیجان زده باشد ! گلهای خاصی وجود دارد که بهتر است در روز تولد به افراد مختلف زندگی مان هدیه کنیم . برای تولد بستگان خود مانند: مادر، مادربزرگ یا خواهر شما به گلهای روشن و شاد مانند گلهای مروارید ، گلهای وحشی ، نیلوفرها یا لاله ها فکر کنید . برای هدیه به همسرتان ، گل رز قرمز پیامی از عشق و یک گیاه زنده ، روابط در حال رشد و شکوفایی شما را ارسال می کند . می توانید از آنها بپرسید که گل مورد علاقه آنها چیست ؟ اما این فقط از لذت سوپرایز تولد کم می کند. اما نگران نباشید شما می توانید بدون از بین بردن سوپرایز ، انتخاب خوبی داشته باشید. با این چهار پیشنهاد نارسیس گل ، فرد خاصی در زندگی شما خواهد بود که در روز تولدش لبخند می زند .

لیلیوم

لیلیوم های سفید ایده آل ترین گل تولد و نشانگر خوشبختی و مثبت بودن هستند. برای مادر، مادربزرگ، خواهر یا دوست خود یک دسته از لیلیوم های سفید بفرستید و روز خود را روشن کنید!

 

گل تولد ایده آل

ارکیده

ارکیده یک گل عجیب و غریب و خیره کننده است که یک لحظه خاص را منتقل می کند ، بنابراین آنها یک سوپرایز تولد عالی برای همسر یا دختر شما هستند . گل های ارکیده زیبایی ، عشق و قدرت را منتقل می کنند و در رنگهای متنوع و شادی وجود دارند . پیشنهاد میکنیم  رنگی که بیشتر مورد علاقه همسرتان است را انتخاب کنید .

سوپرایز تولد عالی

گل رز

گلهای رز نیازی به معرفی ندارند . رز قرمز ، نمادی از عشق ، زیبایی و احترام است. رز سفید نشان دهنده پاکی، بی گناهی و جوانی است . رز زرد از شادی ، دوستی و آغاز جدید ؛ و صورتی از قدردانی ، خوشبختی و تحسین صحبت می کند . گل رز زرد و صورتی گلهای خوبی برای هدیه دادن به دوستان هستند .

تبریک تولد دوستان

ژربرا (جربرا)

روز دوستتان را با یک دسته گل ژربرا روشن کنید . ژربرا معصومیت و نشاط را بیان می کند ، آنها یک گل همه جانبه و عالی برای تولد هستند . شما می توانید گلهای ژربرا را به خانم ها در هر سنی هدیه کنید چون به آنها حس جوانی خواهد داد !

گل تولد همه جانبه

انتخاب گل ماه تولد

هر یک از ماههای سال ، گل خاص خود را دارند که معنای بی نظیری دارند . اگر فردی گل خاص ماه تولدش را هدیه بگیرد مطمئن باشید که احساس فوق العاده ای خواهد داشت . ما در اینجا توضیح خواهیم داد ، که کدام گل با کدام ماه همراه است …

فروردین ماه : ژربرا

رنگ های شاد و زنده گل ژربرا ، زیبایی های بهار را به ما نشان می دهد و نگاه کردن به آن به ما حس جوانی خواهد داد .

اردیبهشت ماه : لیلیوم

گل های لیلیوم گلهای لطیفی هستند و رایحه آرامش بخشی دارند همین موضوع باعث شده که آنها گل تولد رسمی اردیبهشت ماهی ها شوند . لیلیوم های سفید از گلهای مورد علاقه در عروسی ها و مهمانی ها نیز هستند . گلهای اردیبهشت ماه نمایانگر فروتنی و شیرینی هستند .

خرداد ماه : رز

رز ، گل رسمی تولد خردادماهی ها است و شما باید یک دسته گل سرخ تازه را به کسی که در ماه خرداد به دنیا آمده هدیه کنید. همچنین ، گل سرخ محبوب ترین گل محسوب می شود و بیشتر برای ابراز عشق ، به خصوص در مورد یک شریک عاطفی بهترین انتخاب است .

گل رز نشان دهنده عشق ، شور و نشاط و زیبایی در قلب شما است. روزهای تولد افرادی که در خرداد ماه به دنیا می آیند پر از این خصوصیات زیباست . بنابراین آنها لایق دریافت یک دسته گل رز لوکس و مجلل در روز تولدشان هستند .

birthday-flower-spring

تیر ماه : دلفینیوم

دلفینیوم گل رسمی تولد تیرماهی ها است ! رنگ آبی این گلها نماد شادی و شوخ طبعی است . این گلها هدایای مناسبی برای شاد کردن عزیزانتان در روز تولدشان هستند . این گل ها تا اواسط فصل تابستان وجود دارند .

مرداد ماه : گلایل

گلایل ها ، گل رسمی تولد مردادماهی ها است . اگر شما در مرداد ماه  تولد شخصی را که به قلبتان نزدیک است را جشن می گیرید ، یک دسته گلایل رنگی ایده خوبی برای هدیه است. قطعاً می تواند شادابی را در روابط شما گسترش دهد . گلایل نمایانگر اخلاص و قدرت است و بهترین گل برای هدیه به مرداد ماهی ها است .

شهریور ماه : آستر

آستر گل رسمی تولد شهریورماهی ها است . آستر مناسب ترین هدیه برای شهریور ماهی ها است . این گل ها در ماه های تابستان به وفور شکوفا می شوند و در رنگ های نارنجی ، قرمز ، سفید ، صورتی ، بنفش و سایر رنگ ها یافت می شوند.

گل تولد فصل تابستان

مهر ماه : گل همیشه بهار

همیشه بهار گل رسمی مهرماهی ها است . نشاط و زیبایی آنها نشان دهنده شکوه و عظمت زندگی است . عطر و احساس این گل ، تغییر فصل را به طور کامل نشان می دهد .

آبان ماه : داوودی

داوودی ، گل رسمی تولد آبانماهی ها است ! بعد از گل سرخ از محبوبترین گلهاست و به عنوان “مادر” نیز شناخته می شود . گل داوودی نماد خوشبختی و خوش بینی است . گلهای داوودی گزینه خوبی برای هدیه به آبان ماهی ها هستند و می توانند احساس عمیق و واقعی قلب شما را بیان کنند .

آذر ماه : راج

راج گل رسمی تولد آذرماهی ها است ! اگرچه این گل بیشتر به شکل بوته ها رشد می کند ، اما استفاده از آنها در تزیین باکس گل یا دسته گل ، روحیه خاصی به گل می دهد . راج سمبل جو خانوادگی کامل و شاد است ! گلهای راج ، برگهای سبز و گودی دارند که در کنار گلهای قرمز یا نارنجی آنها ، به آذرماهی ها روحیه خاصی می دهد .

گل تولد فصل پاییز

دی ماه : میخک

گل میخک ، گل تولد دی ماهی ها است . روحیه درخشان و گلبرگهای زیبا و فریبنده آنها را به یکی از گزینه های مناسب برای هدیه به دی ماهی ها تبدیل کرده است. میخک سمبل غرور ، جذابیت ، عزت و عشق است و انسانها را با پیوندی در کنار هم قرار می دهد. یک دسته گل میخک ترکیبی با گلهای دیگر و یا یک دسته گل پر از گلهای میخک را به متولدین دی ماه هدیه کنید و اطمینان داشته باشید که آنها از دیدن یک دسته گل میخک متحیر خواهند شد.

بهمن ماه : زنبق

گل زنبق ، گل تولد بهمن ماهی ها است . این گل سمبول الهه یونان و به عنوان پیام آور عشق شناخته می شود . از آنجایکه عاشقانه ترین روز سال یعنی روز ولنتاین در این ماه است بهمن ، ماه عشق  و گل زنبق بهترین انتخاب برای متولدین بهمن ماه است . این گل نماد امید ، ایمان ، شور ، عشق و دوستی است ! رنگ سفید و آبی گلهای زنبق آنها را به یک گل زمستانی زیبا تبدیل کرده است .

اسفند ماه : نرگس زرد

نرگس زرد ، گل تولد اسفند ماهی ها است ! گلبرگهای بسیار روشن و دلربای آن به گیرنده می گوید که حضورش برای شما خورشید را درخشان و لذت بخش می کند . این بهترین روشی که می توانید به کسی بگویید که حضور  وی برای شما چقدر مهم است . گل های نرگس یک عشق غیرقابل مقایسه را تعریف می کنند و قدرت بیان بسیاری از احساسات قلب شما را دارند . هیچ چیز مثل گلهای روشن و درخشان نمی تواند عشق و مراقبت جاودانه را بیان کند . این گل نمادی از آغاز جوانسازی و بهترین چیز برای استقبال از بهار است .

گل تولد فصل زمستان

باکس حروف گل

باکس گل حروف یک هدیه جدید و پرطرفدار در میان مردم است . شما می توانید یک باکس گل با حرف اول اسم مخاطب خود انتخاب کرده و با گل های مورد علاقه او آن را تزیین کنید . اگر می خواهید یک سوپرایز عالی برای او داشته باشید می توانید تمام حروف اسم او را با گل تزیین کنید .

باکس حروف گل

 

ارسال هدیه همراه با گل تولد

گلهای تازه همیشه گزینه مناسبی برای روزهای تولد هستند . اما اگر می خواهید دختر یا پسر خود را در روز تولدش بیشتر خوشحال کنید ، می توانید همراه آن دسته گل تولد ، یک هدیه هم ارسال کنید. هدیه هایی که ما به شما پیشنهاد میکنیم به شرح زیر است !

بادکنک ها و بالن ها

بادکنک های تولد گزینه مناسبی برای ارسال همراه دسته گل ها هستند البته بهتر است یک بادکنک هلیومی که تولدت مبارک روی آن چاپ شده ، انتخاب کنید . این بادکنک ها چند روز شکل خود را حفظ می کنند و حتی میتوان دوباره آنرا باد کرد!

بالن تولدت مبارک

خرس عروسکی

خرس عروسکی ناز و زیبا یک هدیه فوق العاده ای برای تولد است . آنها نه تنها به گیرنده می گویند که شما چقدر به او اهمیت می دهید ، بلکه می توانند یک عمر هم آن را داشته باشند! این یک یادگاری از طرف شما است و آنها هر وقت خرس کرکی خود را ببینند ، به شما فکر می کنند.خرس عروسکی

شکلات

اگر می دانید که گیرنده به شکلات علاقه دارد ، یک جعبه شکلات لوکس را به گل خود اضافه کنید . فراموش نکنید که یک پیام تولد شیرین را نیز یادداشت کنید!

کیک تولد

گل فروشی ها اغلب کیک تولد را به عنوان یک کالای اختیاری عرضه می کنند. این کیک ها سفارشی و تزئین شده اند ، بنابراین می توانید مطمئن باشید که گیرنده آن را دوست خواهد داشت و یک سوپرایز عالی برای او خواهد بود !

کیک تولد